Taner Onay

Yeni Platformumuz: Sağlık Atölyesi

Merhabalar;

Hemşirelik mesleğine bir şeyler katmak gibi bir derdim var. Bu derdimi gidermek için elimden geldiğince çalışıyorum. Bunu iki farklı yoldan yapmaya çalışıyorum.

Birincisi; ders verdiğim öğrencilere mesleğin geleceğini aşılayarak yapıyorum.

İkincisi ise dijital ortamlarda hemşirelik mesleği ile ilgili görünürlük sağlayarak yapmaya çalışıyorum.

Bunun için ilk kurduğum site olan Dijital Hemşire ile başladım. Sonra ise Sağlık Atölyesi‘ni de kattık. Şimdi ise 2 platform olarak devam ediyoruz.

Platformlarımıza göstermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz. Gerçekten sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kişisel zamanlarımızdan zaman ayırıp, bir şeyler üretmeye çalışıyoruz.

Sizlerinde hemşirelik camiasının duymasını ve söylemek istediğiniz şeyler var ise bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız.

Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire platformlarında yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız, buradan yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. 

Sağlık Atölyesi ile neler yapabilirsiniz?

Günlük 10-15 dakikanızı ayırarak mesleğiniz ile ilgili bilgilere erişerek değişen dünyada güncel ve ayakta kalmanıza yardımcı olur.

Bu bir trendi takip etmek değil, özünde değişen dünyaya değişen eğitim sistemine destek bir hayat boyu öğrenme kültürü oluşturmaktır. Bu oluşan özellik öncelik olarak kişisel gelişiminizi sağlayarak mesleki gelişiminizi de sağlar.

Sağlık Atölyesi web site: http://www.saglikatolyesi.com/

Yazarımızı Tanıyın

Taner ONAY

Dijital Hemşire
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden 2014 yılında bölüm birinciliği ile mezun oldu. Aynı yıl Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Halk Sağlığı Hemşireliği Tezli Yüksek Lisansı’na başladı. Sonrasında kazandığı Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde İç Hastalıkları Hemşireliği Tezli Yüksek Lisansı’na başladı. Yatay geçiş ile Koç Üniversitesi'ne geçti ve tez döneminde. VKV Amerikan Hastanesi Acil Servisi'nde çalıştıktan sonra transfer olduğu Koç Üniversitesi Hastanesi'nde bir süre görevine devam ettikten sonra kasım 2016'da İstinye Üniversitesi'nde Hemşirelik bölümüne öğretim görevlisi olarak görevine devam etmektedir. Kendini "dijital sağlık yazarı" olarak tanımlarken; Turkcell Blog, Tek Doz Dijital, Crealth, Radikal Blog, Milliyet Blog gibi platformlarda halen yazarlık hayatına devam etmektedir.

Yorum Yap

Buraya düşüncelerini ve hislerini yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Fazla Okunanlar