izmir escort
Taner Onay

Yeni Platformumuz: Sağlık Atölyesi

Merhabalar;

Hemşirelik mesleğine bir şeyler katmak gibi bir derdim var. Bu derdimi gidermek için elimden geldiğince çalışıyorum. Bunu iki farklı yoldan yapmaya çalışıyorum.

Birincisi; ders verdiğim öğrencilere mesleğin geleceğini aşılayarak yapıyorum.

İkincisi ise dijital ortamlarda hemşirelik mesleği ile ilgili görünürlük sağlayarak yapmaya çalışıyorum.

Bunun için ilk kurduğum site olan Dijital Hemşire ile başladım. Sonra ise Sağlık Atölyesi‘ni de kattık. Şimdi ise 2 platform olarak devam ediyoruz.

Platformlarımıza göstermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz. Gerçekten sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kişisel zamanlarımızdan zaman ayırıp, bir şeyler üretmeye çalışıyoruz.

Sizlerinde hemşirelik camiasının duymasını ve söylemek istediğiniz şeyler var ise bize ulaşabilirsiniz. Bu konuda her türlü desteği vermeye hazırız.

Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire platformlarında yazılarınızın yayınlanmasını istiyorsanız, buradan yazarlık başvurusu yapabilirsiniz. 

Sağlık Atölyesi ile neler yapabilirsiniz?

Günlük 10-15 dakikanızı ayırarak mesleğiniz ile ilgili bilgilere erişerek değişen dünyada güncel ve ayakta kalmanıza yardımcı olur.

Bu bir trendi takip etmek değil, özünde değişen dünyaya değişen eğitim sistemine destek bir hayat boyu öğrenme kültürü oluşturmaktır. Bu oluşan özellik öncelik olarak kişisel gelişiminizi sağlayarak mesleki gelişiminizi de sağlar.

Sağlık Atölyesi web site: http://www.saglikatolyesi.com/

Yazarımızı Tanıyın

Taner ONAY

Dijital Hemşire
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni

Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü’nde 2014 yılında tamamlayan Taner Onay, yüksek lisansını Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Programında tamamlamıştır. Şuan Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıp Eğitimi alanında doktorasına devam etmektedir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencisidir. VKV Sağlık Kuruluşları olan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde belirli bir süre görev yaptıktan sonra 2016 – 2019 yılları arasında İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik kadroda yer almıştır. Şuan Fenerbahçe Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. Dijital Hemşire (http://dijitalhemsire.net/), Sağlık Atölyesi (http://www.saglikatolyesi.com/), Türkiye Sağlık Okuryazarlığı Platformu (http://www.saglikokuryazarligi.org/) ve Sağlık Müzesi (http://www.saglikmuzesi.com/) adında 4 sağlık platformunun kurucusudur.
Kişisel web sitesi: http://www.taneronay.com/

Yorum Yap

Buraya düşüncelerini ve hislerini yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Fazla Okunanlar