Genel

Yakında Yeni Konseptimiz İle Sizlerleyiz

Değerli Dijital Hemşire okuyucuları;

Uzun bir zamandır platformumuzun içerik üretmediğini fark etmişsinizdir. Bunun nedeni ise çok yakın zamanda sizlere daha kaliteli bir hayat boyu öğrenme deneyimi yaşatmak için platformumuzun yeni konseptini oluşturma sürecinde olmamızdır.

Dijital Hemşire platformunu Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Bölümünde tez konusu yapmıştım.

2 Ağustos 2017 tarihinde tez savunmamızı başarı ile vermiş bulunuyorum.

Platformumuzun hemşirelik mesleğini geliştirici bir etki yaratması dileğiyle başladığımız süreci bu güzel haber ile taçlandırmış bulunuyoruz.

Bu katkıyı sadece ben sağlamadım. Sizler sağladınız.

Yazarlarımız, okuyucularımız, takipçilerimiz ve diğer destek veren her bir meslektaşımız.

Bu sebeple sizlere teşekkür etmek istiyorum.

**

Yakın bir zamanda yeni konseptimiz ile dünya üzerindeki hemşirelik alanındaki en geniş içeriğe sahip global bir adla platformumuzu tekrar sizlerle buluşturacağız.

Bu konuda size söz veriyorum.

Bize destek olmak isterseniz (her konuda yeteneğiniz ölçüde desteğe hazırız) bize Yazarlık Başvurusu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Önerilerinizi ve desteklerinizi mesleğimizin gelişimi açısından önemli buluyoruz.

http://dijitalhemsire.net/yazarlik-basvurusu/

Görüşmek dileğiyle.

Taner Onay.

Yazarımızı Tanıyın

Taner ONAY

Dijital Hemşire
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden 2014 yılında bölüm birinciliği ile mezun oldu. Aynı yıl Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Halk Sağlığı Hemşireliği Tezli Yüksek Lisansı’na başladı. Sonrasında kazandığı Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde İç Hastalıkları Hemşireliği Tezli Yüksek Lisansı’na başladı. Yatay geçiş ile Koç Üniversitesi'ne geçti ve tez döneminde. VKV Amerikan Hastanesi Acil Servisi'nde çalıştıktan sonra transfer olduğu Koç Üniversitesi Hastanesi'nde bir süre görevine devam ettikten sonra kasım 2016'da İstinye Üniversitesi'nde Hemşirelik bölümüne öğretim görevlisi olarak görevine devam etmektedir. Kendini "dijital sağlık yazarı" olarak tanımlarken; Turkcell Blog, Tek Doz Dijital, Crealth, Radikal Blog, Milliyet Blog gibi platformlarda halen yazarlık hayatına devam etmektedir.

1 Comment

Buraya düşüncelerini ve hislerini yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir