izmir escort
Genel

Yakında Yeni Konseptimiz İle Sizlerleyiz

Değerli Dijital Hemşire okuyucuları;

Uzun bir zamandır platformumuzun içerik üretmediğini fark etmişsinizdir. Bunun nedeni ise çok yakın zamanda sizlere daha kaliteli bir hayat boyu öğrenme deneyimi yaşatmak için platformumuzun yeni konseptini oluşturma sürecinde olmamızdır.

Dijital Hemşire platformunu Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Bölümünde tez konusu yapmıştım.

2 Ağustos 2017 tarihinde tez savunmamızı başarı ile vermiş bulunuyorum.

Platformumuzun hemşirelik mesleğini geliştirici bir etki yaratması dileğiyle başladığımız süreci bu güzel haber ile taçlandırmış bulunuyoruz.

Bu katkıyı sadece ben sağlamadım. Sizler sağladınız.

Yazarlarımız, okuyucularımız, takipçilerimiz ve diğer destek veren her bir meslektaşımız.

Bu sebeple sizlere teşekkür etmek istiyorum.

**

Yakın bir zamanda yeni konseptimiz ile dünya üzerindeki hemşirelik alanındaki en geniş içeriğe sahip global bir adla platformumuzu tekrar sizlerle buluşturacağız.

Bu konuda size söz veriyorum.

Bize destek olmak isterseniz (her konuda yeteneğiniz ölçüde desteğe hazırız) bize Yazarlık Başvurusu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Önerilerinizi ve desteklerinizi mesleğimizin gelişimi açısından önemli buluyoruz.

http://dijitalhemsire.net/yazarlik-basvurusu/

Görüşmek dileğiyle.

Taner Onay.

Yazarımızı Tanıyın

Taner ONAY

Dijital Hemşire
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni

Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü’nde 2014 yılında tamamlayan Taner Onay, yüksek lisansını Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Programında tamamlamıştır. Şuan Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıp Eğitimi alanında doktorasına devam etmektedir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencisidir. VKV Sağlık Kuruluşları olan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde belirli bir süre görev yaptıktan sonra 2016 – 2019 yılları arasında İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik kadroda yer almıştır. Şuan Fenerbahçe Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. Dijital Hemşire (http://dijitalhemsire.net/), Sağlık Atölyesi (http://www.saglikatolyesi.com/), Türkiye Sağlık Okuryazarlığı Platformu (http://www.saglikokuryazarligi.org/) ve Sağlık Müzesi (http://www.saglikmuzesi.com/) adında 4 sağlık platformunun kurucusudur.
Kişisel web sitesi: http://www.taneronay.com/

1 Comment

Buraya düşüncelerini ve hislerini yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir