izmir escort
Genel

‘Hemşirelik ve Ebelik Bölümleri Üniversite Tercih Danışma Hattı’ Hizmete Girdi

 

Merhaba sevgili üniversite adayları;

12 yıllık bir emeğinizin boşa gitmemesi için size yardımcı olmak istiyoruz.

Unutmamalısınız ki;
Yanlış şık 1 yıl,
Yanlış üniversite 4 yıl,
Yanlış meslek 40 yıl kaybettirir.

Üniversite tercihinden hemşirelik ve ebelik mesleğini seçecek kişiler için hazırlanmış olan danışma hattımıza yöneltilen her soruya en kısa zamanda tamamı hemşire ve ebe akademisyen ve klinisyenlerden oluşan kadromuz ile meslekler hakkında fikir sahibi olmanız için danışmanlık hizmeti verilecektir.

Danışmanlık hizmeti ücretsizdir. 

Her konuda sorularınızı bekliyoruz. Bunun için tek yapmanız gerek aşağıdaki formu eksiksiz doldurmak..

Teşekkür ederiz.

Öğr. Gör. Taner Onay

Kurucu, Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire

Sağlık Atölyesi ve Dijital Hemşire platformlarımızda hemşirelik ve ebelik ile ilgili içeriklerimizi okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Tercih Danışma Hattı Başvuru Formuna buradan ulaşabilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 

Yazarımızı Tanıyın

Taner ONAY

Dijital Hemşire
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni

Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü’nde 2014 yılında tamamlayan Taner Onay, yüksek lisansını Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Programında tamamlamıştır. Şuan Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıp Eğitimi alanında doktorasına devam etmektedir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencisidir. VKV Sağlık Kuruluşları olan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde belirli bir süre görev yaptıktan sonra 2016 – 2019 yılları arasında İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik kadroda yer almıştır. Şuan Fenerbahçe Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. Dijital Hemşire (http://dijitalhemsire.net/), Sağlık Atölyesi (http://www.saglikatolyesi.com/), Türkiye Sağlık Okuryazarlığı Platformu (http://www.saglikokuryazarligi.org/) ve Sağlık Müzesi (http://www.saglikmuzesi.com/) adında 4 sağlık platformunun kurucusudur.
Kişisel web sitesi: http://www.taneronay.com/

Yorum Yap

Buraya düşüncelerini ve hislerini yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir