izmir escort
Köşe Yazarları Taner Onay

Dijital Hemşire Platformu Niçin Var?

Öncelikle kendimi tanıtayım.

Ben Taner.

Özel bir üniversitede hemşirelik alanında öğretim görevlisiyim.

Şu ana kadar hayallerim için 2 yüksek lisans bıraktım ve 1 iş yeri değiştirdim. Çalıştığım yerde mutsuz olduğumu veya hayallerimden uzaklaştığımı hissedersem yarını düşünmeden radikal kararlarımı alırım. Amacım para kazanmak değil.

Hayatta amacımı; minimalist yaşayarak insanlara faydalı olmak olarak belirledim.

Bu platformda hayat amacımın bir ürünüdür.

Bu platform niçin var? Neden zaman harcıyorsun? Akademik olarak yüksel koltuk sahibi ol. gibi sorulara ve söylemlere çok rastladım.

Bu söylemlere cevabım.

Hemşireler. Yani sizler varolduğunuz için biz varız. Siz yoksanız bizde yokuz.

Birileri taşın altına ellerini koymalı. İlk ben bu platform için taşın altına elimi koydum. Şuan birlerce arkadaş elini taşın altına koymak için çabalıyor.

Aslında birilerinin hayatına dokunmak bizi mutlu ediyor.

Unutmayın bizim bu platformdan para kazanmak gibi bir niyetimiz yok. Bir şekilde kazanç sağlarsak da bu kazancı bu platformu geliştirmek için kullanacağız. Bunu da şeffaflık ilkesi dahilinde size raporlar halinde belirli aralıkla sunacağız.

Biz kapalı kapılar ardında mesleğin gelişimi için çabaladığımızı size gösterip üç kağıt yapmayacağız. (Böyle yapanlar var)

Doğruları savunarak, her türlü meslek mensubunun düşüncelerini bu platformda yer vereceğiz.

Biz siziz.

Bu platform sizin.

Bize destek verdiğinizi belirtmek amaçlı aşağıda bulunan formumuzu doldurup platformda bulunan DH Nöbet Ekibi bölümü altında isminizi ve çalıştığınız kurumu paylaşabiliriz.

Sizler destek verdikçe biz daha güçlüyüz.

DH Nöbet Ekibi Katılım Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yazarımızı Tanıyın

Taner ONAY

Dijital Hemşire
Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni

Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü’nde 2014 yılında tamamlayan Taner Onay, yüksek lisansını Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hemşirelik Programında tamamlamıştır. Şuan Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıp Eğitimi alanında doktorasına devam etmektedir. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü öğrencisidir. VKV Sağlık Kuruluşları olan Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde belirli bir süre görev yaptıktan sonra 2016 – 2019 yılları arasında İstinye Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak akademik kadroda yer almıştır. Şuan Fenerbahçe Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaktadır. Dijital Hemşire (http://dijitalhemsire.net/), Sağlık Atölyesi (http://www.saglikatolyesi.com/), Türkiye Sağlık Okuryazarlığı Platformu (http://www.saglikokuryazarligi.org/) ve Sağlık Müzesi (http://www.saglikmuzesi.com/) adında 4 sağlık platformunun kurucusudur.
Kişisel web sitesi: http://www.taneronay.com/

Yorum Yap

Buraya düşüncelerini ve hislerini yazabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Fazla Okunanlar